ارائه خدمات پزشکی VIP

مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ابوعلی سینا در مساحت بیش از یکصدهکتار و با اهداف متعالی خدمت رسانی مطلوب به مردم عزیز و تربیت پزشکان متخصص و متعهد، در فازهای متعددی متشکل از بیمارستان پیوند اعضا، بیمارستان یکهزاروصد تختخوابی سرطان، مرکز همودیالیز، مرکزدانشگاهی ابوعلی سینا شامل دانشکده علوم پزشکی و دندانپزشکی، دانشگاه مهندسی و مرکز توانبخشی طرح ریزی گردیده است. این مجموعه با توفیق الهی توانست بعد از سالها تلاش شبانه روزی به همت نیکوکاران و خیرین سخاوتمند، پس از بهره برداری از مرکز همودیالیز، شاهد افتتاح بیمارستان هفتصد تختخوابی پیوند اعضا خود با حضور ریاست محترم جمهور در سال 96 باشد. مرکز پیوند اعضا ابوعلی سینا سالانه با انجام بیش از هزار عمل پیوند کبد، قلب، کلیه، روده وپانکراس، به پایگاهی بی نظیر در سطح بین الملل تبدیل گردیده که امروزه پذیرای بیماران مختلف داخلی و خارجی است. این مرکز افتخار دارد به عنوان مرکز پیشرو پیوند کبد جهان، به تازگی برپاکننده جشن ده هزارمین پیوند با حضور وزیر محترم بهداشت، اساتید وخیرین خود باشد.

بخش ویژه بیمارستان ابوعلی سینا شیراز

بخش ویژه (vip) بیمارستان پیوند ابوعلی سینا یک بسته خدمات ویژه درمانی را به متقاضیان بستری در این واحد ارایه می نماید. این بخش که با توجه به تقاضاهای ویژه مراجعین طراحی و پیاده سازی شده است، در فضایی مدرن با امکانات به روز، به ارایه خدمات به بیماران عزیز و همراهان محترم می پردازد. تمامی تلاش مسئولین اجرایی این امر در پیاده سازی این بخش به گونه ای است که بیمار و همراه، خدمات درمانی خود را در محیطی متفاوت از فضای بیمارستانی دریافت نمایند. این بخش که در طبقه هفتم بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا دایر گردیده است با فضای زیبا و اتاقهای خصوصی برای بیمار و همراهان با کلیه لوازم رفاهی نظیر تلویزیون، اینترنت، مبل، یخچال، کمد، سرویس بهداشتی و حمام مجزا، تخت ویژه همراه بیمار و سیستم احضار پرستار با امکان ارتباط دوطرفه و بدون محدودیت به ارایه خدمت به مراجعین محترم می‌پردازد.

در کنار تمامی خدمات درمانی این بیمارستان به عنوان مرکزی پیشرو مطابق استاندارهای جهانی، توجه به امور رفاهی بیماران نیز همواره مورد توجه قرار گرفته است و این مهم بصورت ویژه در بخش vip  بیمارستان پیوند، پیاده سازی و پذیرای بیماران داخلی و بین المللی است.

حضور پرسنل کارآمد و با اخلاق، نوید محیطی آرام و با امنیت را برای مراجعین در پی دارد.

امکانات رفاهی برای بیماران و همراهان آنها

تعرفه های خدمات پزشکی و بیمارستانی برای بیماران

بیمه های تکمیلی درمان طرف قرارداد

لیست پزشکان IPD