ارتوپدی

بخش ارتوپدی در طبقه دوم بیمارستان قرار دارد و  دارای 3 تخت در اتاقهای مجزا می باشد. در این بخش از بیمارانی که نیاز به مراقبتهای خاص و اورژانسی ارتوپدی و عمل های جراحی دارند مراقبت می شود.

خدمات بخش

در این بخش انواع مراقبتهای لازم بسته به شرایط بیمار ارائه می شود که می توان به جا اندازی شکستگی‌ها بصورت بسته یا باز و سپس فیکس کردن آن شکستگی ها با کمک عمل جراحی ، اعمال جراحی تعویض مفصل ، آرتروسکوپی مفاصل ، استئوتومی استخوان‌ها و تصحیح تغییر شکل آنها ، ترمیم عصب هایی که به علت آسیب های وارد شده صدمه دیده اند ، ترمیم یا جابجا کردن تاندون ها و … اشاره کرد.

پزشکان / پرسنل بخش

پزشکان در حال حاضر این بخش دکتر  سید محمد طحامی (فلوشیپ جراحی زانو، متخصص ارتوپدی) و دکتر  آرمین ابطحیان (متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان)  و دکتر محمد امین اعتضادی (متخصص بیهوشی )  می باشند .

تجهیزات بخش

دستگاه بیهوشی ،دستگاه آرتروسکوپی ، دی سی شوک ، ونتیلاتور ، پالس اکسیمتری ، مانیتورینگ پرتابل ، اکسیژن مرکزی ، سرنگ پمپ ، دستگاه ساکشن و …

چشم انداز آتی بخش

این بخش در تلاش است با افزایش تجهیزات جهت خدمات رسانی بهتر به مراجعان ، ایجاد همکاری با سایر پزشکان متخصص وافزایش رضایتمندی  بیماران و متقاضیان بهترین خدمات درمانی را به مراجعین خود ارائه دهد .

توصیه های بخش به مراجعین محترم

سایر عمل های جراحی کولورکتال، عمل های قلب، ارتوپدی، یورولوژی، جراحی پلاستیک، گوش و حلق و بینی و کلیه اعمال جنرال و روتین نیز در اتاق عمل های این بیمارستان انجام می شود.در ادامه لیست کلیه عمل های جراحی که در اتاق عمل های این بیمارستان در حوزه های مختلف انجام می شوند به تفکیک آمده است.