بیمارستان سرطان

مرکز سرطان ابوعلی سینا

همزمان با عيد بزرگ مبعث مراسم كلنگ زني ساخت بزرگترين مركز تخصصي و فوق تخصصی سرطان جنوب كشور با زیربنای 120 هزار مترمربع در سال 1392 در مجموعه مرکز آموزشی پژوهشی درمانی ابوعلی سینا واقع در شهر جدید صدرا برگزار شد.

احداث و بنیاد بیمارستان 1000 تختخوابی سرطان جنوب بر پایه مشارکت (وقف جمعی) هموطنان خیر نوع‌دوست و به‌منظور:

انجام خدمات عام المنفعه در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه

کمک به درمان و تأمین نیازهای بیماران سرطانی

آموزش و پیشگیری با استفاده از منابع مالی ( وقف مشارکت مردمی )

بهره گیری از توانمندی های مادی و معنوی خیرین و واقفین نیک اندیش و شناسایی و تشویق و ترغیب توانگران نوعدوست در تأمین نیازهای بنیاد مذکور

ایجاد و توسعه مراکز آموزشی، پژوهشی، درمانی بیماران سرطانی با کلیه تجهیزات و امکانات پیشرفته مطابق با آخرین پیشرفت های علمی روز دنیا می باشد.

عملیات اجرایی این بیمارستان 1000 تختخوابی در خردادماه سال 1393 آغاز گردید و در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی اسکلت فلزی 25 درصد و فونداسیون 90 درصد در حال ساخت می باشد.

اجرای این طرح بزرگ پزشکی– بیمارستانی که در کنار بیمارستان بزرگ پیوند اعضای بوعلی سینا در حال ساخت می باشد، باعث می گردد مجموعه ای از بیمارستان های تخصصی شامل مراکز قلب، پیوند اعضا، سوانح و سوختگی و سرطان در کلان شهر شیراز به عنوان قطب پزشکی کشور ایجاد شود که به عنوان افتخاری برای کشور و منطقه محسوب می‌گردد.

تصاویر مربوط به احداث بیمارستان سرطان

مشارکت در احداث بیمارستان تخصصی سرطان جنوب

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

راه های مشارکت - شماره حساب

بانک ملی (سیبا) : ۰۰۰ ۰۰۰ ۲۶۰ ۰۱۲۶
بانک رفاه : ۱۵۰ ۱۵۰ ۱۷۰

راه های مشارکت - شماره کارت

اقتصاد نوین: ۲۸۸۰-۶۲۸۸-۱۲۱۱-۶۲۷۴
صادرات : ۸۹۴۱-۹۰۰۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷