لوگو

بخش داخلی و جراحی قلب

بخش جراحی قلب در طبقه چهارم بیمارستان واقع شده است و  سرپرستار خانم گلشن  و رییس بخش دکترمسعود شفیعی می باشد.

خدمات بخش

ارائه خدمات درمانی به بیماران با مشکلات قلبی اعم از مشکلات ضربان قلب، مراقبت از بیماران پس از انجام عمل جراحی قلب، آنژیوگرافی قلب و عروق،کارگذاری انواع پیس میکرها و همچنین در صورت نیاز به ارائه خدمات پایش قلبی به بیماران سایر بخش ها و اتاق عمل، بیماران به این بخش منتقل می شوند.

پزشکان / پرسنل بخش

بخش داخلی و جراحی قلب توسط استاد فوق تخصص قلب و عروق آقای دکتر مسعود شفیعی راند می شود.

تجهیزات بخش

بخش داخلی و جراحی قلب مجهز به مانیتور، دستگاه پیس میکر، دی سی شوک، سرنگ پمپ و اینفیوژن پمپ می باشد.

چشم انداز آتی بخش

ارائه مراقبت مستمر و با کیفیت قلبی و عروقی به بیماران و توسعه بخش داخلی و جراحی قلب با همکاری مسئولین و پرسنل بخش.

توصیه های بخش به مراجعین محترم

ارائه مراقبت مستمر و با کیفیت قلبی و عروقی به بیماران و توسعه بخش داخلی و جراحی قلب با همکاری مسئولین و پرسنل بخش.

لطفاً از ازدحام در بخش اکیداً خودداری و به توصیه پزشکان و پرستاران توجه نمایید.

راهنمای نوبت دهی پزشکان درمانگاه و کلینیک ها

مراجعین محترم جهت دریافت نوبت پزشکان کلینیک میتوانند با مراجعه حضوری به پذیرش درمانگاه و ثبت مشخصات شناسنامه ای و بیمه ای بیمار و سپس مراجعه به واحد صندوق و صدور قبض ،  توسط پزشک مورد نظر ویزیت شوند .

  همچنین امکان دریافت نوبت به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت پذیرش 24 امکانپذیر می‌باشد.

امکانات رفاهی بیمارستان

در کنار تمامی خدمات درمانی بیمارستان پیوند ابوعلی سینا، این بیمارستان به عنوان مرکزی پیشرو  مطابق استاندارهای جهانی ،توجه  به امور رفاهی بیماران نیز همواره مورد توجه قرار گرفته است  و این مهم بصورت ویژه در بخش vip  بیمارستان ،پیاده سازی و پذیرای بیماران داخلی و بین المللی است .  قسمتی از  امکانات رفاهی که همواره در دسترس بیماران و همراهان آنها می باشد که نوید محیطی آرام و با امنیت را برای مراجعین در پی دارد شامل  تاکسی سرویس ، بانک ، حضور مترجم جهت بیماران اتباع ، امکان سفارش انواع غذا ، کافی شاپ و سوپر مارکت ، دسترسی به اینترنت ، اقامت در مهمان سراهای واقع در بیمارستان ، واحد مددکاری جهت بیماران با مشکلات مالی  و … می باشد .

عنوان واحد: مددکاری

مسئول واحد: خانم حقیقی پور

071 33441288 تلفن مستقیم :

موقعیت در بیمارستان: طبقه اول

معرفی واحد:

واحد مددکاری متشکل از مددکار در دو شیفت صبح و عصر و در روزهای تعطیل با هدف خدمت رسانی به بیماران و مراجعه کنندگان در بخشهای مختلف بیمارستان حضور مستمر دارند.

خدمات واحد:

مراجعه به بخش های بیمارستان با هدف موردیابی و تشخیص نیازهای بهداشتی، درمانی، فرهنگی و اجتماعی مددجویان و اولویت بندی آنها، ارائه خدمات مشاوره ای به بیماران و خانواده های آنان جهت حمایت های بهداشتی درمانی در راستای فرایندهای مرکز، ایجاد تعامل بین بیماران و همراهان با تیم درمان در راستای تسهیل خدمات درمانی موثر و کارآمد، بررسی وضعیت مالی بیماران و اعلام نظر تخصصی با در نظر گرفتن اعتبارات مصوب و منابع موجود در جهت تسهیل پرداخت هزینه های درمانی.