لوگو

نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضاء شیراز در بیمارستان ابوعلی سینا

نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضاء شیراز در بیمارستان ابوعلی سینا

دبیر علمی نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضا گفت:نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضاء شیراز در بیمارستان ابوعلی سینا شهر صدرا، آغاز به کار کرد.

دکتر نیک اقبالیان با بیان اینکه ۱۳۵ دانشمند حوزه پیوند از سراسر دنیا در این کنگره حضور دارند، افزود: پیشرفت‌ها و چشم انداز جراحی پیوند ارگان ها، پیوند ارگان‌ها و مشکلات قلبی عروقی، پیوند ارگان‌ها و مشکلات ریوی، پیوند ارگان‌ها و مدیریت عفونت‌های پس از آن، تکنولوژی، هماتولوژی و پیوند ارگان ها، از جمله محور‌های برگزاری این رویداد بین المللی است.

نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضاء شیراز در بیمارستان ابوعلی سینا

این کنگره با همکاری بیمارستان پیوند اعضای ابوعلی سینا شیراز و انجمن علمی پیوند اعضای ایران در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: از دیگر محور‌های نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضا، تصویربرداری در پیوند ارگان ها، بیهوشی در پیوند ارگان ها، عوارض گوارشی در پیوند ارگان ها، نفرولوژی و پیوند ارگان ها، دارو درمانی سرکوب سیستم ایمنی در پیوند ارگان‌ها است.

دبیر علمی نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضابا اشاره به حضور اندیشمندان گروه‌های مختلف پزشکی ایران، اساتید، مسئولان ارشد حوزه سلامت و درمان از منطقه خاورمیانه و سایر کشور‌های دنیا از جمله بلژیک، اسپانیا، ترکیه، لبنان، آمریکا، فرانسه، کویت، سوریه، تاجیکستان، پاکستان، عراق و روسیه گفت:نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضا (IRSOT) از نهم آبان آغاز شده و تا یازدهم آبان در بیمارستان پیوند اعصای ابو علی سینا شهر صدرا ادامه خواهد داشت و قرار است در حاشیه این کنگره بین المللی، جشن زندگی برای تقدیر از خانواده‌های اهداکننده عضو برگزار شود.

نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضاء شیراز در بیمارستان ابوعلی سینا

از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز درجه استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پروفسور «محمت هابرال» از ترکیه اهدا شد؛ همچنین از سوی باقری فرد، معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درجه استاد ممتازی دکتر «سید علی ملک حسینی» به او اهدا شد و جایزه انجمن جراحان اسپانیا نیز از سوی نماینده انجمن جراحان اسپانیا به استاد دکتر ملک حسینی تقدیم شد.

نهمین کنگره بین المللی پیوند اعضاء شیراز در بیمارستان ابوعلی سینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب

راهنمای نوبت دهی پزشکان درمانگاه و کلینیک ها

مراجعین محترم جهت دریافت نوبت پزشکان کلینیک میتوانند با مراجعه حضوری به پذیرش درمانگاه و ثبت مشخصات شناسنامه ای و بیمه ای بیمار و سپس مراجعه به واحد صندوق و صدور قبض ،  توسط پزشک مورد نظر ویزیت شوند .

  همچنین امکان دریافت نوبت به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت پذیرش 24 امکانپذیر می‌باشد.

امکانات رفاهی بیمارستان

در کنار تمامی خدمات درمانی بیمارستان پیوند ابوعلی سینا، این بیمارستان به عنوان مرکزی پیشرو  مطابق استاندارهای جهانی ،توجه  به امور رفاهی بیماران نیز همواره مورد توجه قرار گرفته است  و این مهم بصورت ویژه در بخش vip  بیمارستان ،پیاده سازی و پذیرای بیماران داخلی و بین المللی است .  قسمتی از  امکانات رفاهی که همواره در دسترس بیماران و همراهان آنها می باشد که نوید محیطی آرام و با امنیت را برای مراجعین در پی دارد شامل  تاکسی سرویس ، بانک ، حضور مترجم جهت بیماران اتباع ، امکان سفارش انواع غذا ، کافی شاپ و سوپر مارکت ، دسترسی به اینترنت ، اقامت در مهمان سراهای واقع در بیمارستان ، واحد مددکاری جهت بیماران با مشکلات مالی  و … می باشد .

عنوان واحد: مددکاری

مسئول واحد: خانم حقیقی پور

071 33441288 تلفن مستقیم :

موقعیت در بیمارستان: طبقه اول

معرفی واحد:

واحد مددکاری متشکل از مددکار در دو شیفت صبح و عصر و در روزهای تعطیل با هدف خدمت رسانی به بیماران و مراجعه کنندگان در بخشهای مختلف بیمارستان حضور مستمر دارند.

خدمات واحد:

مراجعه به بخش های بیمارستان با هدف موردیابی و تشخیص نیازهای بهداشتی، درمانی، فرهنگی و اجتماعی مددجویان و اولویت بندی آنها، ارائه خدمات مشاوره ای به بیماران و خانواده های آنان جهت حمایت های بهداشتی درمانی در راستای فرایندهای مرکز، ایجاد تعامل بین بیماران و همراهان با تیم درمان در راستای تسهیل خدمات درمانی موثر و کارآمد، بررسی وضعیت مالی بیماران و اعلام نظر تخصصی با در نظر گرفتن اعتبارات مصوب و منابع موجود در جهت تسهیل پرداخت هزینه های درمانی.